İK Politikası

Ören İnşaat Tesisat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nde insan kaynakları politikası, insan odaklı, paylaşımcı, sürekli gelişen ve iyileşen “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemiyle” çalışanlarına olduğu kadar ziyaretçilerine de değer veren bir anlayış içerisindedir.

Tüm çalışanların, parçası olmaktan gurur duyduğu kurumsal yapıyı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır.

İşe alım görüşmeleri yaparken, işe uygun “Personel” değil “İnsan” istihdam etmeyi ön planda tutmaktayız. Çalışanlarla karşılıklı saygı, güven ve sadakat ortamının oluşması mutlak hedefimizdir.

Farklı bakış açılarını, bilgi ve birikimlerini bir arada barındıran, katılımcı yönetim politikası izlemeyi,

Her bireyin, bütün içinde özgür hareket etmesi, kişiliğini koruyabilmesi, sorumluluk alıp insiyatif kullanması, yaratıcı ve çözüm odaklı olması,

Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak sürekli öğrenme ve gelişimlerini desteklemeyi,

Ürün çözüm ve faaliyetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirme prensibini esas alarak, insan sağlığını ön plana çıkaracak şekilde planlamak,

İş güvenliği ve işçi sağlığı konularında gerekli tüm çalışmaları yaparak, sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmak, insan kaynakları politikalarımızdır.