Tarihçe

Şirketimiz 1991 yılında Mak.Müh.Erkin Murat ÖZCAN tarafından kurulmuş ve ilk yıllarda ağırlıklı olarak taahhüt konusunda faaliyet göstermiştir. Kazan dairesi donanımı, klima sistemleri, dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri konularında bölgesinde söz sahibi kuruluşların taahhüdünü ve mühendislik hizmetlerini yürütmüştür.

İmalat sektörüne 1992 yılında adım atan şirketimiz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hidrofor tankı membranı üretimine başlamıştır. Ardından sıvı seviye rölesi, faz koruma rölesi, hidroforlar için sıralama rölesi imal etmiştir. Aynı zamanda pompa sektöründe tanınan markaların bölgesel dağıtıcılık faaliyetlerini yürütmüştür.

1998 yılında sıvı seviye flatörü, 2000 yılında serbest elektrod, 2002 yılında basınç şalterleri ve 2004 yılında microswitchler, 2006 yılında hidrofor tankları, 2010 yılında örgülü hidrofor hortumları, 2019 yılında kolon adaptörleri, 2020 yılında toplu atık su çekvalfleri, 2021 yılında da flanşlı toplu atık su çekvalfleri üretim programımıza dahil olmuştur.

2010 yılından itibaren Esenyurt’ta faaliyetlerine devam eden şirketimiz ürün yelpazesine yenilikler katmak için araştırma geliştirme konusunda her zaman ki gibi ciddiyetle çalışmaktadır.